مشاوره خرید ملک در اسپانیا

معرفی پروژه

معرفی پروژه های متنوع ساختمانی در نقاط مختلف اسپانیا به گونه ای است که شما را صرفا ملزم به خرید یک ملک در مناطق توریستی و ساحلی اسپانیا نمی کند و شما می توانید در سایر نقاط اسپانیا که امکان خرید ملک در آن مناطق وجود داشته باشد از خدمات شرکت مشاورین سئونسا استفاده نمایید. مزیت مهم این امر در این است که چنانچه شما اسپانیا را به مکانی جهت اقامت دراز مدت انتخاب کرده باشید صرفا مجبور به انتخاب مناطق توریستی و استفاده از امکانات فراهم شده در آن مناطق نباشید، بلکه بتوانید به راحتی از تمامی مزایای زندگی شهری در یک کشور اروپایی بهره مند شوید. البته نمیتوان زیبایی و آرامش شهرهای ساحلی کشور اسپانیا را نادیده گرفت. سواحلی که گفته می شود مردم اسپانیا در آنجا آفتاب زیبای خود را به جهانیان می فروشند.

با توجه به گستردگی و تنوع خدمات قابل ارائه در شرکت مشاورین سئونسا امکان انتخاب ملک مورد نیاز به صورت آماده تحویل و یا پیش فروش فراهم می باشد. شرکت مشاورین سئونسا که از تجارب ده ها مهندس معمار در طراحی و اجرای پروژه های خود بهره می گیرد، می تواند گزینه های بسیار مناسبی را به عنوان پیش فروش به شما معرفی کند. پروژه های آماده تحویل، بالطبع دارای قیمت نسبتا بالاتری می باشند و ممکن است در سقف بودجه ای که شما برای سرمایه گذاری خود انتخاب نموده اید نگنجد، لذا در چنین حالتی انتخاب ملک مناسب از میان گزینه های پیش فروش بسیار منطقی و با صرفه است.

خرید در هنگام ساخت و ساز پروژه (یا همان پیش خرید)، فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری است. این نوع خرید همانطور که از نام آن نیز پیداست، قبل از تکمیل ساختمان انجام می شود. قیمت این پروژه ها با سپری شدن زمان و نزدیک شدن به زمان تکمیل ساختمان بیشتر می شود. لذا شما با خرید چنین ملکی، سرمایه گذاری پرسودی را انجام داده اید. شرایط پرداخت مناسبی نیز برای خرید پروژه های ساختمانی به صورت پیش خرید وجود دارد که می توان از آنها نیز استفاده نمود. شرکت مشاورین سئونسا تمامی خدمات قانونی لازم برای عقد قراردادهای پیش فروش را برای شما با بهترین کیفیت انجام خواهد داد.

همراه شما، از ابتدا

از ارسال دعوت نامه تا سفر به اسپانیا و انتخاب ملک شرکت مشاورین سئونسا از لحظه ای که شما تصمیم به خرید ملک در اسپانیا بگیرید تا زمانی که این خرید را انجام دهید و حتی بعد از آن هم، همواره در کنار شماست. مسئولین مربوطه به محض اطلاع از تصمیم شما، یک دعوت نامه رسمی از کشور اسپانیا برای شما صادر خواهند کرد. این دعوت نامه وجهه کاملا قانونی داشته و شما می توانید با مراجعه به سفارت اسپانیا در ایران، اقدام به رزرو وقت برای گرفتن ویزای سفر خود به اسپانیا کنید. مسئولین مربوطه و کارشناسان حقوقی مستقر در شرکت مشاورین سئونسا نهایت سعی خود را خواهند نمود تا شرایط بهتری را برای گرفتن سریع تر ویزای شما فراهم کنند. شرکت مشاورین سئونسا در ایران نیز دارای کارگزارانی است که می توانند از جانب شما پیگیر امور باشند و پروسه صدور ویزا را برای شما پیگیری کنند در انجام این امور، ممکن است در مراحلی به حضور شما نیز نیاز باشد که این موارد با شما هماهنگ خواهد شد.

چنانچه شما قبلا به اروپا سفر نموده باشید و یا دارای ویزای شنگن باشید، این موارد می تواند به پروسه صدور ویزای اسپانیا برای شما کمک کند. آنچه که در نهایت اهمیت دارد، این است که شما بتوانید توسط دعوت نامه ارسال شده برای خودتان از طریق مراجعه مستقیم به سفارت اسپانیا و یا کمک گرفتن از کارشناسان شرکت مشاورین سئونسا ایران، شرایط را برای عزیمت خود در قالب یک سفر کوتاه چند روزه به اسپانیا فراهم کنید.

از بدو ورود شما به فرودگاه اسپانیا مشاورین سئونسا در کنار شما خواهد بود و حتی اگر به صورت مستقل نیز اقدام به عزیمت به اسپانیا کرده اید، نگران نباشید! شرکت مشاورین سئونسا امکان فراهم نمودن کلیه ملزومات اقامتی شما را از قبیل هتل و خدمات رفت و آمد در اسپانیا، داراست. همچنین در صورتی که مراجعه شما به اسپانیا منجر به خرید ملک شود، تمامی هزینه های شما شامل بلیط رفت و برگشت، اقامت در هتل و رفت و آمدهای داخل اسپانیا به شما عودت داده خواهد شد.

شرکت مشاورین سئونسا با چندین آژانس هواپیمایی در داخل کشور ایران نیز همکاری های نزدیکی دارد و شما می توانید از طریق سفر توریستی نیز اقدام به اخذ ویزا و مراجعه به اسپانیا بنمایید. این اقدام ممکن است مراحل صدور ویزای شما را سریع تر کند تا شما قادر باشید زودتر به اسپانیا سفر کنید. همچنین با توجه به اینکه اکثر مسائل اداری شما را آژانس هواپیمایی تقبل و پیگیری خواهد کرد، مسلما وقت کمتری از شما در این خصوص گرفته خواهد شد.

ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان به شما چنانچه شما به صورت مستقل و یا در قالب یک سفر توریستی به اسپانیا سفر کنید، با توجه به این مطلب که شرکت مشاورین سئونسا در جریان جزئیات زمان سفر شما می باشد، تور ویژه ای را در اسپانیا برای شما تدارک خواهد دید که در این تور شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای از پروژه هایی که مایل باشید می توانید بازدید به عمل آورید تا چنانچه قصد خرید داشتید، با رویت پروژه ها از نزدیک، قدرت انتخاب و تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در طول این مدت همواره مشاورین سئونسا همراه شما خواهند بود تا به سوالات مختلفی که ممکن است در ذهن شما ایجاد شود پاسخ بدهند. با توجه به این که مطالب وب سایت به خصوص در قسمت پروژه ها به صورت متناوب در حال به روز رسانی می باشد، به شما توصیه می کنیم تا جزئیات پروژه ها را پیشاپیش در وب سایت یک بررسی اولیه بنمایید تا در صورت مراجعه و بازدید از نزدیک، ذهنیت بهتر و کاملتری از شرایط منطقه، وضعیت پروژه، محدوده قیمت آن و اطلاعاتی از این دست داشته باشید.

تقبل هزینه های سفر و اقامت هتل شما

در صورت خرید ملک برای شرکت مشاورین سئونسا باعث افتخار خواهد بود تا پذیرای شما در اسپانیا باشد. طبق هماهنگی های به عمل آمده، برای افرادی که پس از بازدید از پروژه ها و تصمیم گیری نهایی، اقدام به خرید یک ملک از شرکت مشاورین سئونسا در اسپانیا می نمایند تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است و تمام هزینه های سفر و اقامت این افراد که شامل هزینه بلیط رفت و برگشت، هزینه اقامت در هتل و رفت و آمد می باشد به آنها برگردانده خواهد شد.

در اصل شما با خرید یکی از املاک شرکت مشاورین سئونسا اقامت حدودا 7روزه خود در اسپانیا را، میهمان ما هستید. شما چه به صورت شخصی، چه با کمک مشاورین سئونسا و چه به کمک یک آژانس هواپیمایی به اسپانیا سفر کنید شامل این هدیه خواهید بود و تفاوتی بین این روشها وجود ندارد. آنچه که اهمیت دارد تصمیم نهایی شماست که منجر به یک سرمایه گذاری مفید و مطمئن با خرید ملک در اسپانیا شده است.

فراهم نمودن امکان دریافت تسهیلات (وام بانکی) از بانک های اسپانیا چنانچه شما تصمیم نهایی خود را مبنی بر خرید یک ملک از میان پروژه های شرکت مشاورین سئونسا گرفته باشید مشاورین ما شرایط را برای گرفتن تسهیلات بانکی برای شما فراهم خواهند کرد. این تسهیلات در قالب وام هایی با بهره بسیار ناچیز و با اقساط بلند مدت ( 10 سال، 20 سال و حتی شاید 30 سال) می باشند که تا سقف حدود 60 % یا 70 % ارزش ملک قابل پرداخت هستند. به منظور بهره مندی شما از این تسهیلات، جلساتی با حضور کارشناسان و وکلای قانونی اسپانیایی ما برگزار خواهد شد که در نهایت پس از تهیه مدارک لازم توسط شما، اقدامات لازم به منظور اعطای این تسهیلات به سرعت فراهم می گردد. مدارک مورد نیاز بانک، همگی توسط شما قابل تهیه است و جای نگرانی وجود ندارد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر به شما توصیه می کنیم به قسمت شرایط اخذ تسهیلات بانکی که به طور کامل در این وب سایت شرح داده شده است مراجعه نمایید و با مطالعه این قسمت در خواهید یافت که به چه مدارکی برای دریافت این نوع وام نیاز دارید. شما حتی می توانید قبل از سفر خود به اسپانیا مدارک مذکور را آماده نموده و به همراه خود ببرید تا در صورت تصمیم گیری نهایی در همان سفر اولیه خود، مقدمات کار را فراهم نموده باشید و چه بسا بتوانید آنرا به اتمام برسانید.

مشاوره و انجام کلیه امور حقوقی و قانونی مرتبط با خرید ملک در طول پروسه خرید

با توجه به اینکه همانند هر کشور دیگری می باید مراحل قانونی مختلفی طی شود، لذا شما برای طی امور قانونی معامله خود نیازمند مراجعه به مراکز خاص و انجام برخی تشریفات اداری مربوط به آن هستند. به عنوان مثال امور دفترخانه، تسویه حساب های مالیاتی، اخذ شماره ملی اسپانیایی و مواردی از این دست همگی می باید پس از قطعی شدن خرید شما انجام شود تا سند ملک مورد نظر به نام شما صادر شده و در اختیار شما قرار گیرد. در وب سایت اطلاعات کاملی از این مراحل قانونی و چگونگی انجام آنها کسب خواهید نمود ولیکن مشاورین ما به منظور انجام تمامی این امور در کنار شما هستند و با ارائه راهنمایی های مناسب باعث تسریع و اِعمال دقت بیشتری در انجام کارها خواهند شد. لازم به ذکر است که کلیه این خدمات مشاوره ای به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد و شما تنها ملزم به پرداخت هزینه هایی هستید که قانونا بر عهده شماست.

مشاوره و انجام کلیه امور حقوقی و قانونی برای افرادی که قصد اخذ اقامت اسپانیا را دارند

شما پس از خرید یک ملک در اسپانیا، به صورت قانونی حق مراجعه به آن را دارید، و دولت اسپانیا نیز با نظر مساعد برای شما پس از رویت مدارک سند مالکیت، اقدام به صدور ویزا خواهد نمود. این ویزا در اوایل به صورت یک ویزای توریستی کوتاه مدت می باشد و در صورت تعدد و تکرار سفرهای شما قابل تبدیل به ویزای توریستی شش ماهه مولتی نیز می باشد.

آن دسته از خریداران ملک که مایل به اخذ اقامت اروپا نیز باشند می توانند همزمان با پروسه خرید ملک درخواست اقامت خود را به کارشناسان ما اعلام نمایند تا پرونده اقامتشان نیز به جریان بیفتد.

شرکت مشاورین سئونسا با در اختیار داشتن شبکه مشاوره املاک بسیار وسیعی در اسپانیا، بانک اطلاعات جامعی از چنین املاکی را در اختیار دارد که لیست کلی آنها در همین وب سایت قید شده است و شما می توانید با برقراری تماس با مسئول مربوط به این امور، اطلاعات کاملتری را در این خصوص کسب نمایید. کلیه امور اداری و حقوقی مرتبط با این نوع املاک نیز توسط کارشناسان شرکت مشاورین سئونسا برای شما قابل ارائه و انجام است.

خدمات پس از فروش

شرکت مشاورین املاک سئونسا پس از فروش ملک به شما نیز در کنار شماست. چنانچه تمایل داشته باشید ملک خود را پس از خریداری اجاره بدهید، این امر توسط کارشناسان مربوطه قابل انجام خواهد بود. شما با قراردادی که با واحد اجاره املاک منعقد می کنید، می توانید ملک خود را به صورت یکساله و یا ماهانه و یا حتی هفتگی اجاره دهید. اجاره دادن ملک می تواند تامین کننده بخشی و یا تمام هزینه اقساط ماهانه شما باشد. چنانچه ملک خود را با شرایط اجاره هفتگی در اختیار شرکت قرار دهید، در فصولی از سال که ترافیک توریست خیلی بالاست امکان اجاره دادن ملک به چندین برابر قیمت نیز وجود دارد.

 برخی دیگر از خدماتی که پس از فروش ملک قابل ارائه هستند به این شرح می باشند:

تعیین قیمت ملک، فروش ملک، خدمات بیمه ساختمان، پیگیری امور مالیاتی، پرداخت قبوض آب و برق و تلفن و …، تهیه مبلمان برای منزل، امور باغبانی و باغچه داری و هر سرویسی که بتوان به نوعی آن را در قالب خدمات پس از فروش قرار داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.